Mπορείτε να στείλετε άρθρα, δημοσιεύσεις και πληροφορίες, φωτογραφίες (jpg) και ό,τι άλλο επιθυμείτε να δημοσιεύσετε. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να δημοσιεύσετε τίποτα απολύτως σε κείμενα greeklish.

ΜΥΝΗΣΗ ΜΑΡΙΑΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ

Αρχειοθήκη ιστολογίου

Τετάρτη 23 Μαΐου 2012

Ενδοσχολικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου : Πρωταθλητές το Γ΄2 !

Με τελικό σκορ 5 - 1 έληξε χθες ο τελικός του Ενδοσχολικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου του σχολείου μας, μεταξύ του Γ΄2 και του Β΄4.

Το Γ΄2 επικράτησε σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, ενώ το Β΄4 ήταν σαφώς καλύτερο στο 2ο ημίχρονο, δημιουργώντας καλές προϋποθέσεις για γκολ. Όμως η ανωτερότητα του Γ΄2 ήταν εμφανής από τα πρώτα λεπτά. Άξιοι νικητές !

Γενικά στο Πρωτάθλημα υπήρξαν και ανατροπές, καθώς αποκλείστηκαν τάξεις της Γ΄ Γυμνασίου από μικρότερες.